Акція Допоможемо птахам

Багата і щедра природа України. Вона є джерелом фізичного і морального здоров’я людини , неодмінною умовою суспільного розвитку. Коли ми говоримо про природу, у кожного в уяві постає куточок рідного краю, безмежна небесна блакить, зелень трав, чистота синіх вод. За всю попередню історію людство дбало про майбутні покоління і прагнуло всіма засобами створювати такі умови навчально-виховного процесу, щоб навчити дітей розумно господарювати, вміти правильно поводитись у довкіллі та вміти піклуватися про неї. Саме з цією метою протягом останнього тижня проходила акція. Багато батьків взяли участь по виготовленню годівниць та шпаківень. Кожна робота відрізнялася одна від одної різним матеріалом, оригінальністю та творчим підходом. 27 січня педагоги разом з батьками розвішували годівниці та шпаківні на території закладу. Вихованці із задоволенням допомагали дорослим: подавали інструменти, переносили драбину, розкладали корм для птахів. Адміністрація вдячна всім учасникам акції та сподіваються на подальшу співпрацю по вихованню у дітей любові до природи.